DETOKS ALKOHOLOWY

Odtrucie alkoholowe, inaczej zwane detoksem, jest to proces, który ma na celu odtrucie organizmu po długotrwałym stosowaniu alkoholu (usunięcie groźnych dla zdrowia toksyn z organizmu). Przy detoksie podstawowym postępowaniem leczniczym jest uzupełnienie niedoborów wodno-elektrolitowych, podanie witamin głównie z grupy B, potasu, glukozy, sodu, magnezu czy fosforanów w postaci kroplówek, oraz podaniu odpowiednich leków, które likwidują objawy zespołu abstynencyjnego: lęk, drżenie, omamy czy zaburzenia świadomości. Nagłe odstawienie alkoholu jest niebezpieczne dla naszego zdrowia, a co najgorsze - dla naszego życia. Zatruty organizm dzięki farmakoterapii regeneruje się o wiele lepiej.

Jak wygląda odtrucie organizmu w domu:

Przed rozpoczęciem detoksu przeprowadzamy z Państwem wywiad dotyczący podstawowych informacji, takich jak: wiek, stan zdrowia oraz problemy zdrowotne. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych komplikacji. Dzięki tym informacjom do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i wtedy ustalamy przebieg odtrucia tak, aby zmniejszyć jego negatywne objawy. Po wykonanym detoksie służymy poradami dla pacjentów oraz dla ich rodzin. Odtrucie organizmu to pierwszy krok do poprawy naszego zdrowia i jakości życia.Kontakt

  • Telefon

    661 170 539
  • Telefon

    577 897 596
  • Email

    detoksykacja.com.pl@gmail.com
  • Serdecznie zapraszam do kontaktu, bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Mam duże doświadczenie w walce z uzależnieniem!