Odtrucia Alkoholowe w Poznaniu i okolicach

Odtrucie alkoholowe inaczej zwany detoks jest to proces, który ma na celu odtrucie organizmu po długotrwałym stosowaniu alkoholu ( usunięcie groźnych dla zdrowia toksyn z organizmu ). Przy detoksie podstawowym postępowaniem leczniczym jest uzupełnienie niedoborów wodno-elektrolitowych, podawanie witamin głównie z grupy B, potasu, glukozy, sodu, magnezu, fosforanów w postaci kroplówek oraz podaniu odpowiednich leków, które likwidują objawy zespołu abstynencyjnego: lęk, drżenie, omamy czy zaburzenia świadomości. Nagłe odstawienie alkoholu jest niebezpieczne dla naszego zdrowia a co najgorsze dla naszego życia. Zatruty organizm dzięki farmakoterapii regeneruje się o wiele lepiej.

Jak wygląda odtrucie organizmu w domu:

Przed rozpoczęciem detoksu przeprowadzamy z Państwem wywiad dotyczący podstawowych informacji jak wiek, stan zdrowia pacjenta oraz problemy zdrowotne by móc uniknąć niepotrzebnych komplikacji. Dzięki tym informacjom do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i wtedy ustalamy przebieg odtrucia aby zmniejszyć jego negatywne objawy. Po wykonanym detoksie służymy poradami dla pacjentów oraz dla ich rodzin. Odtrucie organizmu to pierwszy krok by nasze zdrowie się poprawiło.

Kontakt

  • Telefon

    661 170 539
  • Telefon

    577 897 596
  • Email

    zlotakreweta@wp.pl
  • Serdecznie zapraszam do kontaktu, bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Mam duże doświadczenie w walce z uzależnieniem!