Detoksykacja ponarkotykowa i polekowa

Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc!

Kiedy przyjdzie pora, będziemy gotowi aby Ci pomóc!

Detoksykacja narkotykowa to odtrucie organizmu po dłuższym okresie zażywania substancjii psychoaktywnych. Odtrucie polega na zmniejszeniu nieprzyjemnych objawów, spowodowanych odstawieniem substancji uzależniających. Podczas detoksu pacjentowi podawane są płyny oraz leki, które niwelują negatywne objawy odstawienia narkotyków ( np: przeciwbólowych, nasennych czy hamujących wymioty ). Dzięki skutecznemu Odtruciu organizm jest w stanie na nowo zacząć funkcjonować i zyskać siły na walkę. Również po odtruciu oferujemy porady dotyczące dalszego leczenie dla pacjenta i jego rodziny.

Zrobimy wszystko by odtruwanie organizmu z groźnych substancji przebiegło tak by pacjent w jak najmniejszym stopniu odczuwał jego negatywne skutki. Dzięki odtruciu organizm szybciej się zregeneruje i odzyska swoje siły.

Współuzależnienie

Współuzależnienie jest to sposób przystosowania się danej osoby do zaburzonej relacji z drugim człowiekiem czyli sposób radzenia sobie z trudnościami. Współuzależnieni są zazwyczaj członkowie rodziny, w której ktoś jest uzależniony od alkoholu, narkotyków czy leków. Nie bój się szukać pomocy. Zapewniamy porady dla rodzin w sprawie dalszego leczenia.

Kontakt

  • Telefon

    661 170 539
  • Telefon

    577 897 596
  • Email

    zlotakreweta@wp.pl
  • Serdecznie zapraszam do kontaktu, bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Mam duże doświadczenie w walce z uzależnieniem!