Detoks Narkotykowy

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do Nas!

Oferujemy detoks narkotykowy (PO narkotykach), który obejmuje

  • Nawadnianie oraz uzupełnianie elektrolitów;
  • Uzupełnienie witamin i soli mineralnych w organizmie;
  • Podanie potrzebnych leków (przeciwbólowych, nasennych, hamujących wymioty).
Uzależnienie od narkotyków skutkuje zatruciem całego organizmu toksynami zawartymi w środkach odurzających, dlatego najważniejsze jest odtrucie narkotykowe, dzięki któremu narządy wewnętrzne mogą ponownie prawidłowo funkcjonować. Nasi eksperci starają się przywrócić u pacjenta podczas terapii stan zdrowia umożliwiający normalne życie rodzinne, społeczne i zawodowe. Istotnym elementem detoksu po narkotykach jest świadomość osoby dotkniętej uzależnieniem, że potrzebuje ona profesjonalnej pomocy.  

Przebieg detoksu narkotykowego

Przed rozpoczęciem detoksu przeprowadzamy z Państwem wywiad dotyczący podstawowych informacji, takich jak: wiek, stan zdrowia, problemy zdrowotne oraz rodzaj używki. Wykonywane są również pomiary parametrów życiowych (ciśnienie, cukier, poziom alkoholu). Pozwala to uniknąć niepotrzebnych komplikacji. Dzięki tym informacjom do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i wtedy ustalamy przebieg odtrucia tak, aby zmniejszyć jego negatywne objawy. Po wykonanym detoksie narkotykowym służymy poradami dla pacjentów oraz dla ich rodzin. Odtrucie organizmu to pierwszy krok do poprawy naszego zdrowia i jakości życia. Usługa jest realizowana z dojazdem do domu pacjenta. Detoks po narkotykach wykonujemy w Poznaniu i okolicach.

Kiedy należy wykonać detoks narkotykowy?

  • W przypadku chęci przerwania ciągu narkotykowego (pomaga złagodzić skutki odstawienia);
  • Jeżeli po odstawieniu narkotyków występują objawy zespołu abstynencyjnego (takie jak skoki ciśnienia krwi, pocenie, nudności, skurcze mięśni, drgawki, bezsenność, stany lękowe i depresyjne, omamy, majaczenia);
  • Przed rozpoczęciem terapii odwykowej.
Terapia jest niezbędna w przypadku osób, które regularnie sięgają po narkotyki. Po pewnym czasie nie są one w stanie kontrolować siebie ani swojego nałogu. Wraz z nasilaniem się uzależnienia wzrasta skłonność pacjenta do naruszania powszechnie obowiązujących norm, aby tylko zdobyć narkotyk, w związku z czym jego życie rodzinne i funkcjonowanie społeczne są zagrożone. Tych symptomów, którym towarzyszą objawy abstynencyjne po odstawieniu przyjmowanej substancji, nie można bagatelizować – należy koniecznie zwrócić się o pomoc do profesjonalnego ośrodka leczenia uzależnień. Nasi specjaliści mają doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi, dzięki czemu przeprowadzą detoks po narkotykach z dojazdem do domu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb chorego.
 

Cena detoksu narkotykowego

Cena odtrucia narkotykowego w Poznaniu i Wielkopolsce zależy w głównej mierze od miejsca zamieszkania pacjenta. W celu ustalenia ceny prosimy o kontakt.


KONTAKT

TELEFON

E-MAIL

Pracujemy 24h / 7 dni w tygodniu

Robimy to dla Ciebie!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych Polityka Prywatności