Detoks po lekach

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do Nas!

Oferujemy detoks po lekach, który obejmuje

  • Nawadnianie oraz uzupełnianie elektrolitów;
  • Uzupełnienie witamin i soli mineralnych w organizmie;
  • Inne leki w zależności od potrzeby.
Każdy przypadek jest inny, dlatego konieczne jest wcześniejsze badanie mające na celu ocenę ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Odtruwania nie można rozpocząć, zanim specjaliści nie zapoznają się z przyczynami aktualnej sytuacji oraz potrzebami osoby zgłaszającej się do nas po pomoc. Ważny jest dla nas wyczerpujący wywiad oraz uzgodnienie sposobu postępowania. Detoks lekowy wykonujemy u pacjentów mieszkających w Poznaniu i okolicach.

Przebieg detoksu po lekach

Detoks lekowy polega na stopniowym zmniejszaniu dawki leków oraz podaniu zestawu kroplówek i preparatów poprawiających regenerację organizmu. Pozwala to na szybsze odzyskanie sił i uczynienie pierwszego kroku w kierunku poprawy zdrowia. Detoks jest realizowany w domu pacjenta. Dzięki takiemu podejściu możliwe jest nie jednorazowe, a kompleksowe rozwiązanie problemu, z którym zmagają się osoby poddające się temu zabiegowi.  

Kiedy należy wykonać detoks po lekach?

Odtrucie polekowe należy wykonywać w sytuacji, gdy w organizmie pacjenta występuje duże stężenie leków w następujących przypadkach:

    • Po długotrwałym stosowaniu leków – uspokajających, nasennych, przeciwbólowych i wielu innych – gdy w momencie odstawienia pojawiają się objawy zespołu abstynencyjnego (takie jak skoki ciśnienia krwi, pocenie, nudności, skurcze mięśni, drgawki, bezsenność, stany lękowe i depresyjne, omamy, majaczenia);
    • Przed rozpoczęciem terapii odwykowej.

Za każdym razem, gdy zgłasza się do nas osoba potrzebująca pomocy, ustalamy, jakie działania należy podjąć, aby kompleksowo przeprowadzić detoks lekowy. Konieczne jest przede wszystkim usunięcie z organizmu niebezpiecznych dla zdrowia substancji, które mogą czasowo lub trwale upośledzać funkcjonowania narządów i układów wewnętrznych. Skutkiem nieleczonej lekozależności jest w wielu przypadkach zatrucie organizmu, dlatego należy zachęcać pacjentów uzależnionych od leków do odtrucia i podjęcia terapii. 

Cena detoksu po lekach

Cena odtrucia polekowego w Poznaniu i Wielkopolsce zależy w głównej mierze od miejsca zamieszkania pacjenta. W celu ustalenia ceny prosimy o kontakt. Po zapoznaniu się ze specyfiką konkretnego problemu oraz lokalizacją podamy Państwu szczegółową wycenę detoksykacji.
KONTAKT

TELEFON

E-MAIL

Pracujemy 24h / 7 dni w tygodniu

Robimy to dla Ciebie!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych Polityka Prywatności