usługi detoksu poznań

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do Nas!

czym jest uzależnienie?

Uzależnienie jest to nabyta silna potrzeba stałego zażywania jakieś substancji np.: alkoholu, narkotyków, leków. Osoby uzależnione zaczynają tracić kontrolę nad sobą oraz tracą kontakt z rzeczywistością. Alkohol bądź inna używka powoduje, że nie tylko życie osoby uzależnionej się zmienia, ale także zmienia się życie rodziny i najbliższych.

Kiedy odstawimy substancje odurzające pojawią się wtedy negatywne skutki. Leczenie uzależnienia jest to bardzo długa droga, dlatego warto zacząć od odtrucia organizmu. Detoks polega na zmniejszeniu nieprzyjemnych objawów, spowodowanych odstawieniem substancji uzależniających. Po całkowitym detoksie i przy wsparciu najbliższych uzależniony powinien udać się na terapię. Dzięki odtruciu organizm zaczyna normalnie funkcjonować co daje siły na dalszą walkę z nałogiem.

jak walczyć z uzależnieniem?

Istnieje wiele sposobów zwalczania uzależnień. Należy przy tym pamiętać, że proces ten dotyczy zarówno uzależnień od alkoholu, leków czy narkotyków. Jednym ze sposobów walki z nałogiem jest skorzystanie z profesjonalnej usługi detoksu w mieście Poznań. Doświadczony zespół OdNowa oferuje indywidualnie dobrany do Pacjenta i skuteczny detoks.

KONTAKT

TELEFON

E-MAIL

Pracujemy 24h / 7 dni w tygodniu

Robimy to dla Ciebie!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych Polityka Prywatności